Turkey

Haberler

Online literatür servisimiz, hekimlerimizin hizmetine devam ediyor

28.09.2011 09:00

Online literatür servisimiz, yaklaşık 3.000'in üzerinde yayını hekimlerimize ulaştırdı

Medikal Bölümümüz tarafından hazırlanan “Online literatür” servisimiz, hizmetinize sunulduğu Mayıs 2010 tarihinden Eylül 2011 tarihine kadar, ortalama tedarik süresi 3 işgünü olmak üzere 3.000'in üzerinde yayını hekimlerimize ulaştırdı.

 

İnceleme, araştırma ve tez çalışması için arzu ettiğiniz yayınlarınızı, Fransa Guerbet bilimsel ofisinden temin etmek için online literatür servisimizden talep edebilir, Guerbet kütüphanesini online ziyaret ederek, yayın araştırabilir, açık yayınlardan makale indirebilirsiniz.

 

İnternet sitemiz aracılığı ile ilk defa uygulamaya konulan “OlguSun” modülü ile, radyolojik görüntüler eşliğinde ilginç vaka sunumlarına erişebilir, kendinizi sınayabilirsiniz. Online gerçekleştirilen başvuru sonrası firma yetkilisi tarafından sağlanan özel bir şifre aracılığı ile ulaşılabilen OlguSun, hasta öyküsü ve radyolojik görüntüleri ile vaka sunumları ve interaktif vaka tartışma ortamı sunmaktadır.

 

Ayrıca çeşitli uluslararası kongrelerde gerçekleştirilen Guerbet uydu sempozyum sunumlarına, ürün ve firma tanıtım videolarına, orijinal ve Türkçe ürün tanıtım materyallerine de internet sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.*

 

*Yasal kısıtlamalar gereği, internet sitemizdeki bilimsel içerikli yayın ve hizmetlerimiz, Profesyonel Sağlık çalışanlarına yöneliktir. Bu grubun dışındakiler için hazırlanan  bilgilendirme bölümlerine “Hastalar için” başlığından ulaşılmaktadır.